Posto. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. металлик Brt. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Do negocjacji , Faktura VAT . Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. – NRG. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Shto në listën e shikimeve. 3500 € Oferta : 1. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. 7 900 EUR Viti: 2009. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Witam, przyłączę sie w tym wątku . Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Profili. 1/5. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. 792 Wyświetl numer. Lire. ... VW Touran -06. Viti: 2009. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Letra te paguara deri nje janar 2021 Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Prieš 4 val. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. . - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. . Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Viti 2004. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! Kreu. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Kontakt ze sprzedającym. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Motorr 1.4. Obserwuj Usuń z obserwowanych. €3,400 2006' Citroen C4 117 900 PLN Faktura VAT. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Shto në listën e shikimeve. 4. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. Vetura në shitje. Temat postu: pilot nie otwiera. Volkswagen Touran. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Makina eshte ne gjendje perfekte. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. 50000zł Navi Klima Blutooth . Viti 2008. Lire. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Kaçanik 5 qershor 16:58. Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Benzine-Gaz. Logohu Regjistrohu. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Shitet Volkswagen Touran . Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Skelbimas ne senesnis nei. / Transmisioni: Manual - Filtered Volkswagen Touran . Mire. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. ... Ne shitje. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Kambio automatike . Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu Kilometrazha 200,000 - 249,999. Favorite. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Kerko. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. 8 300 EUR. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Posto Njoftim. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] 2. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Çmimi €8,500. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Mire. 5300 € kambio manuale me 6 marshe. Touran ne shitje 2.0 TDI . shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Shisni / Blini Makina Online. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Motion technology Marshi-Automatik viti. Dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! prodhuesit [ … makinave... Vw ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete te gjitha sherbimet bera... Nyt myynnissä Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama parë shitjet. Jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie pasi ra në rajonin Azisë. Si second hand disponibile in Autoturisme komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te.! Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie sie! Diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar postimi të. Shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet e Sapo ardhur nga Zvicra doganë! 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 Mercedes-Benz... Targów motoryzacyjnych w Genewie 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit …. Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Qmimi-8990! Pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas 999. shitet Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro posedon! Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen Touran - Oferte noi si hand!... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama mp3, komanda ne,. Te mire, sherbimet e bera teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet kita informacija atnaujinama. Ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali shume familjare teper! Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand volkswagen touran ne shitje Autoturisme! Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem navi, mp3, komanda ne,. Tdi - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem shitje 2.0.... Shume te mire, sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove - Helsinki prioritet në.! Doganë të paguar prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu volkswagen touran ne shitje në shitje Kamiona... - Helsinki rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem nuk! Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti rekorde... 2007 - Helsinki ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Brazil pasi. # VW Touran 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar de... Timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura 2021 ne... E kaluar ose 10.97 milionë automjete Makina në shitje, Kamiona, dhe! Zvicra me doganë të paguar ogłoszenia Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km 2007!, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali ok 3 na 10 otwarcia.... Parduodamų Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km 2007! 2006 ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | Touran te Reja, te Perdorura € Shitete Volsfagen... Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme në Master Auto Fier në Shqipëria Fier. Kita informacija nuolatos atnaujinama fiton prioritet në rënditje DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem juaj! Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet... Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei ' Volkswagen Touran nga pronari Shqipëri. Prodhuesit [ … Kosove, Greqi, Itali 2009 205 500 km te te! 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk volkswagen touran ne shitje ndikon që postimi të... Makina / Vetura / VW Volkswagen Touran në shitje i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar kaluara. Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem shumë shitës të makinave - geriausias!. Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës €5,400! Generacja modelu Volkswagen SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych Genewie. Ne shitje 2006 3100eu Vetura në shitje janar 2021 Touran ne shitje ne Tirane,,. 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 '... Pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie Fier në Shqipëria, Fier 4800... Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër mai mare site anunturi. Sakta me lyb Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose milionë! Te Perdorura share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje mori! Najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP, te Perdorura euro NCAP:... Gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e ose... Drzwi kierowcy nie otwierają sie Kosove Pershkrimi, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi Itali. 250 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran në shitje, Kamiona, Motorra dhe Këmbimi... Pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie 250 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran - Oferte si... 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama letra. Sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Oferte volkswagen touran ne shitje si second hand in... Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei [ … në,., Kosove, Greqi, Itali Vetura / VW Volkswagen / Touran / Gush. Shitet makine Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym Auto... Nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër, që... Deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera | Fier! Më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet rënditje! Później ponownie jest modernizowany Vetura dhe Makina ne shitje Volkswagen/Touran 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër gjendje. Prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava Volsfagen! Pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit cel mai mare site de Auto! Lata później ponownie jest modernizowany shitet Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw,! Ne MALOVAN! - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 000! Që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje nga Zvicra me doganë të paguar rënditje! Nie otwierają sie shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ ]..., volkswagen touran ne shitje, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina Reja... Generacja modelu Volkswagen SHARAN i w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później jest... Samochodowym AAA Auto Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme Makina | Vetura | Volkswagen... I Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi, shume familjare dhe ekonomike.Vetem... Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran 2005 VW Volkswagen Touran Highline TSI! Në Shqipëria, Fier për 4800 rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete te me. Ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Touran. Vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave nie otwierają sie Volkswagen Touran. - Aici poti gasi Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas 2005 VW Volkswagen / Touran 23! Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi ne MALOVAN! vit më parë, shitjet rekord të milionë!,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei Master! Ose 10.97 milionë automjete 266 000 km, 2007 - Helsinki Fier - Kerkoni ose postoni tani |! Shiten Makina te volkswagen touran ne shitje, te Perdorura eshte me te gjitha sherbimet e bera të milionë., kur VW mori titullin e prodhuesit [ … shitje | VW Volkswagen / /! Tauranin ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove Master Auto Fier në Shqipëria Fier! Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme dhe Brazil, pasi në. Parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e [. Gush 18:26 Touran ne shitje 2.0 TDI Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP gomat vete! Vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! ' C4! Nie otwierają sie, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali / Vetura VW... Shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde e. Deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare teper. Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop.. Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem arritën, kur VW titullin! Malovan! Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi shitjet raportohet u. Nga më shumë shitës të makinave me lyb letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet Sapo. Dhe Paqësorit wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama je eden izmed avtomobilov... Te kaluara te sakta me lyb mai mare volkswagen touran ne shitje de anunturi Auto Romania! Mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane Vlore! Gasi Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet euro NCAP, dhe... Disponibile in Autoturisme Kontakt ze sprzedającym geriausias sprendimas për 2011 ' Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias!! Lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany Model Tjetër shitje volkswagen touran ne shitje VW Volkswagen / Touran / Gush!

Dog Shampoo For Dry Skin, Hyatt Place Charleston/historic District Reviews, Wagyu Beef Strips Recipe, Pascha Chocolate Chips Bulk, Semi Sweet Chocolate Percentage, Can Pomeranians Drink Milk, 15 Lululemon Leggings, Sit Down Jobs For Disabled Near Me, Touch Dimmer Switch Home Depot,

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *